Tel: 530-864-935 - Mariola Śląsk 884-600-282 - Patrycja Sosnowiec Bielsko-Biała

-

Biuro detektywistyczne „VERTE”

Detektyw

Kobieta, słaba płeć? Mówi się…” kobieto puchu marny”… czy aby na pewno?
Czy kobieta to dobry detektyw…? Oczywiście! Kobiecy spryt, intuicja, siódmy zmysł, stabilność emocjonalna oraz determinacja to cechy, których brakuje mężczyźnie. Jak dodamy jeszcze pomysłowość, kreatywność oraz wdzięk i doświadczenie równa się to nie tyle dobry detektyw co idealny detektyw. Tak właśnie jest w naszym zespole.

 

Każdy  detektyw pracujący w naszym biurze posiada doświadczenie, licencję i zdolności do rozwiązania każdej najtrudniejszej nawet sprawy. Detektyw musi służyć wsparciem w wielu trudnych życiowo sytuacjach. Empatia, poufność, cierpliwość i umiejętność słuchania na co dzień towarzyszy pracy detektywa.

 

Zawód, który wykonujemy, zawód detektywa to nie tylko sposób na zarabiane, to również a może
przede wszystkim pasja i chęć pomagania ludziom.W każdej powierzonej sprawie zbieramy dowody-materiały tylko i wyłącznie opierając się na przepisach prawa. Na zakończenie współpracy przekazujemy materiał filmowy wraz z pisemnym sprawozdaniem mogące służyć jako dowód w ewentualnym postępowaniu sądowym. Detektywi pracujący nad konkretnym zleceniem występują też przed organami wymiaru sprawiedliwości w charakterze świadków.

 

 

Każdy detektyw w naszym Biurze Detektywistycznym „Verte” charakteryzuje się solidnością, skutecznością i poufnością oraz dyspozycyjnością 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Zapraszamy do kontaktu.

___________________________________________________________________________________

detektyw

Nasze Biuro Detektywistyczne świadczy dla Państwa wszelkie usługi wynikające z zapisów Ustawy o usługach detektywistycznych stawiając na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Działamy na podstawie Zezwolenia MSWiA nr RD-140/2016.

 

Każdy  zatrudniony w naszym biurze legitymuje się licencją detektywa jak również bogatym doświadczeniem zawodowym oraz nieprzeciętnymi umiejętnościami wielokrotnie sprawdzonymi w praktyce.

Celem podejmowanych przez nas działań jest dostarczenie jak najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji umożliwiających Państwu podjęcie właściwych decyzji.

Mając na uwadze iż każde trafiające do nas zlecenie posiada swój indywidualny charakter każdorazowo przeprowadzamy wstępną analizę możliwości wykonania zadania oraz jego kosztów.

Przyjmując do realizacji jakiekolwiek zlecenie jesteśmy w pełni przekonani iż dostarczymy precyzyjne, sprawdzone i wiarygodne informacje oraz dowody które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.